Masáž obličeje & hlavy

Obličej je naše vizitka, výraz sebe sama - barometr naší nálady. Na naší tváři se odráží čas, naše vzpomínky i naše emoce. Každý máme jinou tvář, každý jsme originálem, který si zaslouží tu nejlepší péči!

Proč je důležitá masáž obličeje?

Po celém těle nám proudí enerergetické dráhy (meridiány), které ovlivňují naší rovnováhu v těle. Tyto dráhy samozřejmě najdeme i na obličeji.

Na obličeji najdeme dráhu tenkého střeva, močového měchýře, trojitého zářiče, žlučníku, tlustého střeva a žaludku. A samozřejmě nesmím zapomenout na šestou čakru - Třetí oko. Jedná se o čakru intuice a jasnozřivosti. A je umístěná uprostřed čela, mezi obočím u kořene nosu. Její vibrace odpovídá tmavě modré barvě - barva noční oblohy. Tato čakra energeticky ve fyzickém těle ovlivňuje horní čelist, nos, uši, oči a mozek.

Vidíte tedy, že stimulace těchto bodů má blahodárné účinky jak na naše tělo, ale i duši.

Proč je důležitá masáž hlavy?

Hlava je naším domovem rozumu a myšlení. V hlavě se ukládá tlak a jakmile máme všeho plnou hlavu, dává nám jasně najevo, že potřebuje vyčistit.

Hlavou prochází řídící meridán, který spojuje všechny jangové dráhy a řídí energiie všech jangových drah, dále tu máme dráhu močového měchýře a žlučníku. Nad temenem hlavy se nachází sedmá čakra - Korunní. Čakra vnuknutí a vedení. Vibračně odpovídá fialové a bílé barvě. A ve fyzickém těle zásobuje hlavu a mozek.

A protože během aromaterapeutické masáže energie těla proudí nahoru, tak vše co bylo usazené v těle je potřeba vypustit z hlavy ven.

Ta nejkvalitnější péče

A protože je naše pleť tak originální a zaslouží si tu nejlepší péči, vybrala jsem směs těch nejkvalitnějších rostlinných olejů, pro každý druh pleti.

Směs RO pro citlivou pleť  - uklidňuje a zmírňuje projevy zarudnutí, obasahuje rostlinný olej Sacha Inci, bio panenský olivový olej a macerát měsíčku lékařského ve slunečnicovém oleji, 100% přírodní.

Směs RO pro smíšenou a mastnou pleť - reguluje tvorbu kožního mazu a vyrovnává pleť, obsahuje jojobový olej, olej z lískových jader a sazamový olej, 100% přírodní.

Směs RO pro suchou pleť - vyživuje, zjemňuje a hluboce hydratuje, obsahuje ricinový, mandlový a avokádový olej, 100% přírodní.

Směs RO pro zralou pleť - zpevňuje, vyživuje a regeneruje, obsahuje sezamový olej, arganový olej, olej z růže mošusové a mandlový olej, směs je obohacená o přítodní vitamín E, 100% přírodní.

Hydroláty

A aby se kvalitní rostlinné oleje dostaly až do nejspodnější vrstvy pokožky, je důležité pokožku před aplikací rostlinných olejů navlhčit. Pro tuto procedůru jsou ideální hydroláty jinak známé i jako květová voda. Hydroláty se vyrábí za pomocí parovodní destilace, kdy jsou odděleny od éterických olejů.

Volba kvalitního hydrolátu je důležitá. Pro pleť je ideální hydrolát bez alkoholu. Nejlépe takový hydrolát, který se dá užívat i vnitřně. V mé nabídce si můžete vybrat například hydrolát z růže damašské, levandulový, bezový, šeříkový, pivoňkový, borovicový...

Éterické oleje

A protože na pleť zásadně nenanáším éterické oleje, můžete se i tak v pozadí těšit z vámi zvolené synergie vůní.

Synergie Kytice růží BIO - HLAVA obsahuje EO palmarosa a růžové dřevo, SRDCE se skládá z EO bergamot a petitgrain a ZÁKLAD obsahuje EO růži damašskou a geránium růžové.

Synergie Ostrovní ovoce BIO - HLAVA: EO pomeranč sladký a benzoe, SRDCE: EO limetka, petitgrain, mandarinka, ZÁKLAD: palmarosa, ho-sho, geránium růžové.

Synergie Relaxace BIO - HLAVA: litsea cubeba a pomeranč sladký, SRDCE: levandule lékařská, palmarosa, geránium růžové, ZÁKLAD: ylang-ylang a majoránka.

Synergie jsou 100% organické, přírodní směsi čistých éterických olejů.


PŘEJÍT NA CENÍK

SLEDUJ MĚ - Facebook  - Instragram